Sanofi

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Положення про конфіденційність

Boehringer Ingelheim International GmbH (далі по тексту - "Boehringer Ingelheim") серйозно ставиться до захисту персональних даних. Дане положення про конфіденційність описує які саме особисті дані збираються цим сайтом і як обробляються ці дані. Характер, масштаби та цілі збору і обробки персональних даних залежать від дій користувача під час відвідування цього сайту. У будь-якому випадку, збір і обробка персональних даних буде здійснюватися лише за умови відповідності чинному законодавству.

Доступ до інформації захищеної паролем

При вході до захищеної частини сайту або при замовленні інформаційного матеріалу, Boehringer Ingelheim може запитувати Ваші персональні дані (зокрема, повне ім'я, адресу електронної пошти, а також - де це необхідно, наприклад, для цілей цієї частини сайту, - поштову адресу, професію та іншу інформацію). У разі, коли надання таких даних не є обов'язковим для входу в систему або замовлення, це буде вказано.

У разі необхідності, Ви можете змінити дані шляхом редагування облікового запису / профілю (в разі захищеності паролем) або надіславши запит на зміну даних вашого профілю електронною поштою на адресу info@boehringer-ingelheim.com.

Дані доступу

При використанні сайту, тимчасових даних, включаючи дані, що передаються вашим браузером (IP-адреса, кукі, веб-сторінки, дата і час, історія переглядів) будуть збережені. Допоки ці дані є персональними даними, Boehringer Ingelheim буде, у випадку, якщо ви не надасте свою згоду, лише використовувати такі дані, за необхідності, для користування сайтом (в тому числі з технічних причин, таких як запобігання атак), для статистичних цілей та / або з метою виконання контракту з вами.

Boehringer Ingelheim також використовуватиме цю інформацію в анонімній формі з метою проектування чи покращення вигляду веб-сайту відповідно до потреб. Детальніше з цією інформацією ви можете ознайомитись у розділі "Кукі".

Передача даних до третіх осіб

Boehringer Ingelheim передає персональні дані третім особам лише за умови надання вашої згоди на це, коли необхідно надати послуги для вашого використання, чи коли передача даних будь-яким чином виправдана у відповідності до чинного законодавства та забезпечено дотримання ваших законних прав та інтересів. Boehringer Ingelheim зобов’язується належним чином захищати передачу персональних даних поза межами Європейського Союзу, незалежно від того, чи оброблені ці дані іншими компаніями групи компаній Boheringer Ingelheim чи іншими третіми особами.

Запити на інформацію; Право на відкликання згоди

На вашу вимогу, ми повідомимо вам в письмовій формі або в електронному вигляді чи зберігає Boehringer Ingelheim ваші персональні дані і які саме, а також розглянемо будь-які ваші запити на видалення, виправлення чи блокування персональних даних. Будь ласка, запити надсилайте за адресою:

"Boehringer Ingelheim International GmbH

Data Protection Officer

Binger Strasse 173

D-55216 Ingelheim am Rhein

Germany"

Електронна адреса:

datenschutz@boehringer-ingelheim.com

Те ж саме застосовується, якщо ви бажаєте відкликати свою згоду на збір та / або обробку ваших персональних даних. Така згода може бути відкликана в будь-який час та матиме силу і надалі шляхом надсилання поштою або по електронній пошті на зазначені вище адреси.

Кукі

Цей сайт використовує файли кукі. Кукі є невеликими текстовими файлами, що завантажуються на пристрій, коли користувач отримує доступ до певних веб-сайтів. Кукі широко використовуються для забезпечення роботи веб-сайтів, або для підвищення ефективності їх роботи, а також з метою розпізнавання вашого пристрою при наступних відвідуваннях для надання інформації власникам сайту.

Якщо ви не хочете використовувати кукі на вашому комп'ютері (або іншому пристрої), ви можете відключити їх в налаштуваннях вашого браузера. Проте, відключення кукі може вплинути на зручність використання і функціональність даного сайту.

Даний сайт використовує наступні категорії куків:

Необхідні кукі

Необхідні кукі використовуються з "технічних" причин, а саме відтворення сеансу користувача при вході в систему, якщо попередня сесія була скасована через неактивність користувача. Такі кукі не використовуються для аналізу використання нашого сайту.

Аналітика. Такі кукі дають нам змогу аналізувати використання нашого сайту та визначити можливості для вдосконалення. Google Аналітика. Даний сайт використовує Google Аналітику, сервіс веб-аналітики, що надається компанією Google, Inc. ( "Google"). Google Аналітика використовує кукі, щоб допомогти проаналізувати, як користувачі використовують сайт. Інформація, отримана від кукі про використання веб-сайту, як правило, зберігається на сервері Google в США. Проте, якщо ви перебуваєте в межах ЄС або Європейської економічної зони, ваша IP-адреса буде скорочена на Google заздалегідь. У виняткових випадках, Вашу повну адресу буде передано на сервер Google в США і скорочено там. Від імені компанії Boehringer Ingelheim, Google буде використовувати цю інформацію з метою складання звітів про діяльність веб-сайту і надання інших послуг, пов'язаних з роботою сайту і використанням Інтернету. IP-адреса, що передається з вашого браузера в рамках Google Аналітики, не буде пов'язана з будь-якими іншими даними Google. Ви можете запобігти використанню веб даних (включаючи вашу IP-адресу), згенеровану куками, від передачі Google і подальшої обробки там, якщо ви завантажите та встановите цей браузер-плагін.

РОЗКАЖІТЬ ВАШУ ІСТОРІЮ

Заповніть форму нижче і надішліть її команді Фарматон®.

Розкажіть нам про себе

Відправляючи цю історію, я даю згоду на адаптування
та публікацію на Фарматон ® вебсайті.
*ОБОВ'ЯЗКОВІ ПОЛЯ