Sanofi

КУКІ

Кукі

Цей сайт використовує файли кукі. Кукі є невеликими текстовими файлами, що завантажуються на пристрій, коли користувач отримує доступ до певних веб-сайтів. Кукі широко використовуються для забезпечення роботи веб-сайтів, або для підвищення ефективності їх роботи, а також з метою розпізнавання вашого пристрою при наступних відвідуваннях для надання інформації власникам сайту.

Якщо ви не хочете використовувати кукі на вашому комп'ютері (або іншому пристрої), ви можете відключити їх в налаштуваннях вашого браузера. Проте, відключення кукі може вплинути на зручність використання і функціональність даного сайту.

Даний сайт використовує наступні категорії куків:

Необхідні кукі

Необхідні кукі використовуються з "технічних" причин, а саме відтворення сеансу користувача при вході в систему, якщо попередня сесія була скасована через неактивність користувача. Такі кукі не використовуються для аналізу використання нашого сайту.

Аналітика

Такі кукі дають нам змогу аналізувати використання нашого сайту та визначити можливості для вдосконалення.

Google Аналітика

Даний сайт використовує Google Аналітику, сервіс веб-аналітики, що надається компанією Google, Inc. ( "Google"). Google Аналітика використовує кукі, щоб допомогти проаналізувати, як користувачі використовують сайт. Інформація, отримана від кукі про використання веб-сайту, як правило, зберігається на сервері Google в США. Проте, якщо ви перебуваєте в межах ЄС або Європейської економічної зони, ваша IP-адреса буде скорочена на Google заздалегідь. У виняткових випадках, Вашу повну адресу буде передано на сервер Google в США і скорочено там. Від імені компанії Boehringer Ingelheim, Google буде використовувати цю інформацію з метою складання звітів про діяльність веб-сайту і надання інших послуг, пов'язаних з роботою сайту і використанням Інтернету. IP-адреса, що передається з вашого браузера в рамках Google Аналітики, не буде пов'язана з будь-якими іншими даними Google. Ви можете запобігти використанню веб даних (включаючи вашу IP-адресу), згенеровану куками, від передачі Google і подальшої обробки там, якщо ви завантажите та встановите цей браузер-плагін.

РОЗКАЖІТЬ ВАШУ ІСТОРІЮ

Заповніть форму нижче і надішліть її команді Фарматон®.

Розкажіть нам про себе

Відправляючи цю історію, я даю згоду на адаптування
та публікацію на Фарматон ® вебсайті.
*ОБОВ'ЯЗКОВІ ПОЛЯ