Sanofi

Станьте натхненним: Майкл

Розірвати коло вашої звичної роботи, щоб слідувати за вашою мрією, водночас і захоплююче, і тривожно.​ Потрібен певний рівень впевненості в собі і мужності, щоб "діяти самостійно", що більшості з нас просто не вистачає, але, як Майкл, керуючий фондом, показав - винагорода може бути дійсно великою

Як ви впорались з такою вибагливою кар'єрою як фінанси?

З того часу як я закінчив університет, я знав, що хочу працювати на фінансових ринках. Після навчання та перебування за кордоном, я повернувся до Греції в 2002 р. У той час все було не дуже добре, і було важко знайти роботу на фінансових ринках, тому я почав працювати на ліфтовy компанії в якості фінансового контролера, що було дуже хорошою й добре оплачуваною роботу. Пройшов рік, і я отримав запрошення на співбесіду до банку Греції, отож я пішов. Робота була для молодшого спеціаліста в торгівлі, і хоча мені платили лише половину від того, що я отримував, я залишив своє попереднє місце роботи і почав займатися тим, чого я дійсно прагнув. Через 4 роки я став главою бюро, де я залишився ще на 2 роки. У 2010 році я звільнився з банку разом з моїм партнером, щоб започаткувати свій власний фонд.

І як все йшло, на ваш розсуд?

У липні ми сіли і спробували з'ясувати, що ми зробили неправильно, і з тих пір все йшло дуже добре. Ми зараз в процесі переїзду до Лондону і перспектива виглядає чудово.

"Ніколи не буває легко, і ніколи не буває без перешкод"

І як все йшло, на ваш розсуд?

Перш за все, мені дуже подобається те, що я роблю. Я думаю, що якби я дійсно не любив те, чим я займаюсь, я би вже покинув - багато разів! Іноді не має фінансового сенсу продовжувати, єдина причина продовжувати боротися за це - дійсно любов до справи. Це і створює різницю. що створює різницю. Ніколи не буває легко, і ніколи не буває без перешкод, а іноді ще й з 10 перешкодами одночасно.

Що мене ще надихає. Це той факт, що ми створили атмосферу, в якій кожен відчуває себе комфортно та отримує задоволення. Збиратися на роботу без відчуття, що ви йдете працювати - це дивовижний досвід, і я думаю, що саме так кожен відчуває себе в нашому фонді. Наша мета полягає в тому, щоб стати більше і забезпечити гідний рівень обслуговування всіх клієнтів. Ми дотримуємося тільки передових практик у галузі, а іноді ми навіть йдемо далі, намагаючись бути на крок попереду змін, які ми очікуємо в майбутньому. Це важко, але наше завдання - конкурувати із найкращими в галузі, і зробити так добре як роблять вони ж - це дуже цікаво й захоплююче.

Якою буде ваша порада?

Я вкраду цю, якщо дозволите. Це цитата актора Стіва Мартіна: " Будьте настільки хорошими, щоб вони не могли вас ігнорувати". Я думаю, цим все сказано!

Розкажіть свою історію та надішліть її команді Фарматон ®

Завантажте вашу історію

ЧИ Є У ВАС ІСТОРІЯ, ЩО НАДИХАЄ?

Завантажте вашу історію
РОЗКАЖІТЬ ВАШУ ІСТОРІЮ

Заповніть форму нижче і надішліть її команді Фарматон®.

Розкажіть нам про себе

Відправляючи цю історію, я даю згоду на адаптування
та публікацію на Фарматон ® вебсайті.
*ОБОВ'ЯЗКОВІ ПОЛЯ