Sanofi

ДІЗНАЙТЕСЬ ПРО 10 РЕЧЕЙ ВІД ТВОРЧИХ ЛЮДЕЙ

Що робить когось творчим? Що таке творчість? Багато людей вважають, що це щось те, що ми колись мали в дитинстві, і що більшість з нас втратили, за винятком небагатьох ексцентричних людей, які спромоглися зайнятися бажаною «креативною» роботою в зрілому віці.

Наука показала, що в багатьох випадках, ми всі творчі, проте творчість проявляється багатьма формами. Отже, що ж ми можемо зробити, щоб використовувати цю когнітивну гнучкість???

Ось деякі із звичок, які ми рекомендуємо набути, щоб змусити ваші творчі соки литися.

1. Будьте захоплені

Пристрасть це емоційне топливо, яке запалює творчість, але це тільки початок творчої подорожі. Люди, які дійсно хочуть реалізувати свої творчі ідеї збалансувують стартове хвилювання з реальною до стратегією і спрямованими діями, які наближають їх до кінцевих цілей. Всіма засобами,слідуйте за вашим захопленням, але переконайтеся, що ви не робите це наосліп - ставити перед собою цілі, і вперед до їх здійснення.

2. Нехай ваш розум мандрує

Незважаючи на все, що говорили вам в школі і ваші батьки, творчі люди знають, що мрійливість є одним з найбільш важливих частин народження ідеї, і, звичайно, це не марна трата часу. Дозвіл вашому розуму дрейфувати і блукати може привести до суттєвого покращення творчого мислення, і може допомогти вам достатньо розслабитися, аби здійснити прорив, якого ви потребуєте. Одна з рекомендацій, якій ви можете слідувати - дозвольте собі мріяти принаймні 5 хвилин щогодини. Зробити  ескіз, малюнок, сходити на прогулянку або навіть прилягти. Письменниця, з якою я працював, практикує 20-хвилинну дрімоту прямо за столом, а коли прокидається, то пише безперервно протягом 3-х годин. Спробуйте деякі з цих ідей і подивіться, як це впливає на вашу роботу!

3. Час на самоті

Коли ви постійно оточені іншими людьми, ваш розум фокусується на них і тому, що відбувається навколо вас. Це може перешкодити вам думати прицільно як вам того хочеться і що вам саме і потрібно,щоб зосередитися і досягти саморефлексії творчого розуму. Наші кращі ідеї, як правило, приходять до нас саме коли ми в повній мірі виключаємось із зовнішнього світу, отож вам потрібно мати якийсь час на самоті. Скористайтесь будь-якою нагодою для пошуку нових зв'язків та нових значень. Усамітнення не завжди може бути соціально прийнятним в сучасному суспільстві, але це важливо для запуску творчості і визволення вашої думки і внутрішнього світу. 

4. Використовуйте свою інтуїцію

Можливо, ви чули про так звану теорію "швидкого і повільного мозку", або "думати швидко і повільно". Ваша інтуїція є великою частиною цієї системи, де "швидкий мозок", допомагає вам зробити нові "підключення" до існуючих знань, допомагає вам генерувати творчі ідеї, а "повільний мозок" допомагає досліджувати ці ідеї і переосмислити їх користь і прикладне застосування. Дуже важко дати вам поради про те, як активно використовувати свій інтуїтивний "швидкий" і "повільний" мозок, але на початковому етапі поглинатиметься стільки знань, скільки ви зможете осмислити у вашому творчому прагненні, а потім вийде з вас!

5. Будьте відкритими

Підтримання відкритої позиції по відношенню до нового досвіду розширюватиме ваші горизонти і розкриватиме ваш розум новим натхненням і просторам для творчості. Бажання вчитися може мати набагато більш глибокий вплив на якість творчої роботи, аніж лише єдиний інтелект, тому ми всі весь час повинні прагнути, щоб дізнатися, наскільки це можливо. Якщо ви хочете поліпшити свій творчий потенціал, ви повинні спробувати новий творчий підхід, або спробувати виразити себе в іншому середовищі. Це може бути настільки ж просто, як обрати інший маршрут на роботу і додому, або знайти групу людей з відмінними від ваших інтересами, у яких ви б могли навчитись чогось нового. Неупередженість допоможе вам у вашій творчості. Це означає, що ви більш відкриті для змін, інновацій, а також ідеї інших людей, так само як і пропозиції про те, як поліпшити вашу власну творчу роботу.

6. Зосередьтеся

Володіння ситуацією у теперішній момен, є життєво важливим навиком для тих, хто шукає радість і задоволення в своєму житті, це особливо важливо для тих, хто хоче бути більш творчим мислителем. Уважність до ситуацій може принести користь вам у багатьох відношеннях, наприклад, щоб допомогти вам з концентрацією під час завдань, зберігаючи вашу увагу, доброзичливість, співчуття, і навіть покращуючи ваше розуміння і навчання. Багато що з переліку йде пліч-о-пліч з творчістю, тому постарайтеся зосередитись на тому, що ви робите і з ким ви працюєте протягом усього дня.

7. Будьте чутливі

На додаток до усвідомленості, чутлива природа часто йде рука об руку з творчістю. Чутливі люди знаходяться в гармонії зі своїми почуттями і почуттями оточуючих їх людей. Вони з'єднують точки між діями, реакціями і емоціями. Чутливість також може означати бути більш обізнаним з вашим оточенням і більш чутливим до оточуючого світу. Чи то звуки, чи запахи, чи знаки, або просто якісь відчуття, чутливі люди знаходяться в контакті зі світом.

8. Гра

Не бійтеся випускати свою внутрішню дитину. Дослідження показали, що мікс роботи та гри Fadults з часом призвело до підвищення натхнення, активізації зусиль і загального творчого зростання.

9. Знайдіть срібні накладки

Справи не завжди йдуть за вашим сценарієм. Відверто кажучи, в творчих галузях все рідко відбувається як ви те планували, тому дуже важливо, щоб бути в змозі осмислити втрати і поразки в позитивному ключі. Якщо ви подумаєте про те, наскільки мистецтво і творчість почерпнули натхнення в боротьбі і стражданнях, ви зрозумієте, яким каталізатором негативні емоції можуть слугувати для створення дивовижної творчої роботи. Секрет полягає в тому, щоб використовувати наш негативний досвід для навчання, а не занурюватись в нього і визнавати поразку. 

10. Думайте по-новому

Ніхто не виявив нічого нового, думаючи таким же чином, як і всі інші. Якщо творчі люди діляться ідеями один з одним, то це тому, що вони не бажають заточити себе в штучні рамки звичайного або «нормального» мислення. Вибираючи відмінність у своїй роботі, творчі мислителі приймайють на себе ризики невизначеності і можливої невдачі, але вони також відкривають двері для інновацій і відкриттів. Секрет застосування цього принципу для вашого повсякденного життя не бійтесь невдачі "не бійтеся невдачі". Ви будете терпіти невдачу сотні, якщо не тисячі разів, перш ніж побачите правильну відповідь або відкриєте для себе щось нове. Метод проб і помилок є матір’ю і батьком відкриття, тож не бійтеся наштовхуватись на них, щоб дати життя вашим ідеям  -  яким би метушним не видався процес!

РОЗКАЖІТЬ ВАШУ ІСТОРІЮ

Заповніть форму нижче і надішліть її команді Фарматон®.

Розкажіть нам про себе

Відправляючи цю історію, я даю згоду на адаптування
та публікацію на Фарматон ® вебсайті.
*ОБОВ'ЯЗКОВІ ПОЛЯ