Sanofi

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

Адреси

Даний сайт є міжнародним джерелом інформації Центрального офісу нашої компанії, що знаходиться в м. Інгельхайм, Німеччина, та має на меті надання інформації щодо нашої діяльності у всьому світі. Звертаємо вашу увагу на те, що інформація відносно статусу погодження та маркування схвалених виробів може відрізнятись у різних країнах, а також інформація по конкретній країні може бути доступною в тих країнах, де ми здійснюємо діяльність.

Користування контентом

Вся доступна інформація на даному сайті є власністю групи компаній Boehringer Ingelheim та захищена авторським правом. Дозвіл на використання документів (таких як інформаційні буклети, прес-релізи, специфікації та типові запитання) з даного сайту надається за умови (1) посилання на сайт при використанні копій документів, а саме посилання на авторське право та дозвіл на використання інформації, (2) використання документів з сайту лише в довідкових, ознайомлювальних та неприбуткових чи особистих цілях, а також за умови що документи не будуть скопійовані чи розміщені на будь-якому мережевому комп'ютері, або розповсюджені у комерційних засобах масової інформації, а також (3) що не буде внесено жодних змін до будь-яких документів. Використання для будь-яких інших цілей суворо заборонено і може мати наслідком цивільну та/або кримінальну відповідальність. Порушення переслідуються у судовому порядку.

Наданий вище дозвіл не розповсюджується на використання дизайну або макета сайту boehringer-ingelheim.com чи будь-якого іншого сайту, що знаходиться у власності, використанні, що є запатентованим чи контролюється будь-якою компанією, що входить до групи компаній Boehringer Ingelheim. Елементи цих сайтів захищені авторським правом, корпоративним стилем, товарним знаком, законодавством у сфері захисту від недобросовісної конкуренції, а також іншими законами і не можуть бути скопійовані або імітовані цілком або частково. Жоден товарний знак, корпоративний стиль, логотип, графічний символ, звук або зображення з будь-якого сайту Boehringer Ingelheim не можуть бути скопійовані або передані, за винятком тих випадків, коли такий дозвіл надано конкретною компанією Boehringer Ingelheim, яка володіє цими правами.

Усі права, що прямо не зазначені в даному документі, захищені.

Позначення товарного знака на виробі

Зазначені найменування продуктів Boehringer Ingelheim, незважаючи на те, чи вони використовуються зі звичайним шрифтом або з символом торгової марки ®, є зареєстрованими торговельними марками суб'єктів групи компаній Boehringer Ingelheim. Назви реальних компаній і продуктів, зазначені в цьому документі, можуть бути знаками для товарів і послуг відповідних власників. Використання цих знаків, включаючи назву компанії Boehringer Ingelheim і логотипу компанії, за винятком випадків, дозволених в цьому документі, категорично заборонено і може порушувати кримінальне законодавство. Зазначені вироби можуть мати різні торговельні найменування, різне маркування, презентації виробів і силу в різних країнах. Будь ласка, зв'яжіться з нашим місцевим представництвом у разі необхідності отримання роз’яснень.

Відмова від відповідальності

Група компаній Boehringer Ingelheim та / або її відповідні постачальники не несуть жодної відповідальності за відповідність інформації, що міститься в документах і пов'язаних з нею графічних матеріалах, опублікованих на цьому сайті для будь-яких цілей. Всі документи та відповідні графічні матеріали надаються "в такому вигляді, в якому вони є", без будь-яких гарантій. Група компаній Boehringer Ingelheim та / або її відповідні постачальники відмовляються від усіх гарантій щодо цієї інформації, включаючи всі можливі гарантії та умови комерційної цінності, придатності для певної мети, права власності та відсутності будь-яких порушень. Користувач несе ризики будь-якого доступу, використання та змісту інформації. Суб'єкти групи компаній Boehringer Ingelheim та / або її відповідні постачальники в жодному разі не несуть відповідальності за будь-які фактичні, прямі або непрямі збитки в результаті втрати використання, даних чи прибутків, незалежно від того, чи настали ці наслідки в результаті порушення договору або цивільного правопорушення чи бездіяльності, в результаті або у зв'язку з використанням інформації, доступної з цього сайту.

Документи щодо лікарських засобів не призначені для використання в якості альтернативи консультації з медичним працівником або іншим кваліфікованим фахівцем. При необхідності консультації щодо конкретної проблеми зі здоров'ям, будь ласка, зверніться до відповідного медичного спеціаліста.

Документи і відповідні графічні матеріали, опубліковані на цьому сервері можуть містити технічні неточності або помилки. До інформації, що міститься в цьому документі, можуть періодично вноситись зміни. Група компаній Boehringer Ingelheim та / або її відповідні постачальники можуть будь-коли вдосконалювати та / або вносити зміни у продукт(и) та / або програму(и), описані в даному документі.

Зауваження, що стосуються програмного забезпечення, документів та послуг, доступних на цьому сайті

Суб'єкти групи компаній Boehringer Ingelheim та / або її відповідні постачальники в жодному разі не несуть відповідальності за будь-які фактичні, прямі або непрямі збитки в результаті втрати використання, даних чи прибутків, незалежно від того, чи настали ці наслідки в результаті порушення договору або цивільного правопорушення чи бездіяльності, в результаті або у зв'язку з використанням програмного забезпечення, документів, наданням чи неспроможністю надати послуги чи інформацію, що доступна на цьому сайті.

Посилання до третіх сторін

За деякими посиланнями ви можете залишити сайт Boehringer Ingelheim та перейти до інших сайтів. Якщо інше не зазначено у вихідних даних іншого сайту, сайти на які містяться посилання не перебувають під контролем корпорації Boehringer Ingelheim та жоден суб’єкт групи компаній Boehringer Ingelheim не несе відповідальності за зміст таких сайтів або будь-яких посилань, що містяться на таких сайтах, або за будь-які зміни чи оновлення таких сайтів. Жоден суб’єкт групи компаній Boehringer Ingelheim не відповідає за трансляцію або передачу в будь-якій іншій формі отриманої від будь-якого пов'язаного сайту інформації. Ці посилання надаються лише для зручності, і включення будь-якого посилання не означає, що група компаній Boehringer Ingelheim схвалює сайт.

Запити та відгуки

Запити та інші відгуки спрямовані на адресу Boehringer Ingelheim через даний сайт не повинні містити запитання щодо особистого стану здоров’я чи щодо певного рецептурного препарату, а повинні бути направлені до медичного спеціаліста. У разі якщо будь-який користувач даної інформації звернеться з будь-яким відгуком, таким як запитання, коментар, пропозиція щодо змісту таких документів, ця інформація вважатиметься неконфіденційною і група компаній Boehringer Ingelheim не матиме жодних зобов’язань у зв’язку з цією інформацією та матиме право відтворювати, використовувати, розповсюджувати, за винятком коли законодавство вимагає розкривати інформацію в анонімній формі, цю інформацію без жодних обмежень.

Розсилка новин

Якщо Ви зареєструвалися на розсилку новин, Boehringer Ingelheim буде регулярно інформувати Вас по електронній пошті про нову інформацію та відомості. Якщо ви більше не зацікавлені в цій послузі, будь ласка, відправте електронного листа на адресу info@boehringer-ingelheim.com. Вашу адресу електронної пошти буде видалена зі списку розсилки без затримки.

RSS відсилка новин

Використання новин Boehringer Ingelheim через RSS-канали є предметом цих Умов використання. Boehringer Ingelheim залишає за собою право припинити обслуговування в будь-який час.

РОЗКАЖІТЬ ВАШУ ІСТОРІЮ

Заповніть форму нижче і надішліть її команді Фарматон®.

Розкажіть нам про себе

Відправляючи цю історію, я даю згоду на адаптування
та публікацію на Фарматон ® вебсайті.
*ОБОВ'ЯЗКОВІ ПОЛЯ